104 GIULIA

Магазини GIULIA - пропонують своїм клієнтам товар високої якості і за доступними цінами від великого українського виробника панчошно - шкарпеткових виробів (виробництво: Україна‚ м Новомосковськ‚ Дніпропетровська обл.).
 
Більше 60 магазинів в різних куточках України пропонують покупцям:
 
- колготи і панчохи
- шкарпетки та гольфи
- безшовна білизна
- корсетна білизна
- одяг для дому
- одяг для занять спортом
- купальники і не тільки.
 
ТМ GIULIA‚ має в своєму асортименті більше 2500 артикулів класичних і fashion колекцій колгот‚ панчох і шкарпеткової продукції‚ які є основою асортименту магазинів GIULIA.
 
Продукція ТМ GIULIA представляє світові модні тенденції‚ трендові моделі і кольори. Щорічно виробник ТМ GIULIA бере участь в міжнародній виставці Salon International De la Lingerie (Paris) і являє свою колекцію європейського споживача.
 
У магазинах GIULIA ви знайдете продукцію не тільки для жінок‚ але і для чоловіків і дітей.
 
Виробництво продукції ТМ GIULIA виконується за італійськими технологіями на високоякісному обладнанні виробництва Італії‚ Німеччини‚ США‚ Японії і Чехії. Виробник використовує сировину‚ нитки і матеріали тільки провідних заводів-виробників: Австрії‚ Німеччини‚ Італії‚ Ізраїлю‚ Кореї‚ Китаю‚ Туреччини‚ Польщі та Румунії.
 
Новомосковська трикотажна фабрика здійснює експорт в Європу‚ Великобританію‚ Азію‚ Північну і Південну Америку.
 
Ми цінуємо якість і комфорт‚ завжди готові приємно радувати та дивувати своїх клієнтів високою якістю‚ доступними цінами та широким асортиментом.
 
Заглянувши до нас одного разу‚ ви залишитесь з нами назавжди!

Наші партнери: