Verona

Міжсезонні знижки від10% до 50%

 

Verona- магазин жіночого та чоловічого італійського одягу‚ взуття‚ аксесуарів відомих брендів.

               Імперіал - італійський бренд одягу‚ що вже 40 років є лідером концепції fast -fashion на ринку світової моди‚ це новаторські ідеї втілені у модних образах. Колекції якісного одягу для задоволення бажань неперевершаної жінки. 
               Paolo Cassalini -це жіночий бренд‚ який важко не замітити‚ тому що з першого погляду на колекцію можна зробити висновок що це робота одного з кращих будинків моди. 
               Casadei - це бренд сучасного динамічного стилю‚ простий в обігу‚ відмінний в якості і повний витонченості.
               Primo Emporio - чоловічий одяг - урбоністичний гламур. Саме так себе позиціонують трворці. Неординарний підхід до створення одягу дозволяє зробити неповторними речі для щоденного використання. Чоловіки  знаходять для себе ті речі‚ які підкреслюють їх індивідуальність і при цьому не сковують рухів. 
               Piero -Італійський чоловічий одяг від даної компанії відповідає всім вимогам і перевагам клієнтів. Адже в сучасному світі також важливо виглядати стильго та акуратно. Даний фактор надає чоловікам впевненості в собі і своїх силах.
                Італійський одяг має певні риси‚ що відрізняють їх відодягу інших країн. Сонячна Італія дарує нашим жінкам та чоловікам одяг в якому вони виглядають ексклюзивно‚ модно‚ легко‚ комфортно та неперевершано. Вітаємо Вас у магазині "Verona"
                             Наші контакти:  Тел. 097 573 55 25

Наші партнери: