Знижки від Валентина

За легендоюсімнадцять віків тому священик на ім'я Валентин вінчав молодихнезважаючи на заборону імператора Клавдіяза що і був страчений. Пізніше Валентина канонізували і стали називати покровителем усіх закоханих. Чотирнадцятого лютого закохані всього світу на знак любові один до одного - дарують «валентинки» - подарунки у вигляді серця з ніжними зізнаннями. У День Святого Валентина британці посилають любовні послання не тільки друзям і знайомим‚ але й своїм домашнім тваринам. Японці ж переробили 14 лютого в своєрідне «8 Березня для чоловіків»‚ коли подарунки отримує в основному сильна стать. Також вважаєтьсящо саме в цей день птахи починають підшукувати собі пару. Масово День Святого Валентина відзначається з XIII століття в Західній Європі‚ з 1777 року - в США. Зараз свято закоханих відзначають по всьому світу.

В Україні гарна традиція швидко прижилася і знаходить щороку все більше прихильників. Та й що поганого в милому й піднесеному святі‚ яке дозволяє всім нам дарувати посмішки і слова любові своїм найближчим людямзабути про неприємності і стресахвідірватися від повсякденних буднів?

Так і ТЦ "Орнава" підтримує бажаннякожного тернополяниназробити незабутній подароксвоїй коханій половинці. А тому 10 лютогона передодні дня св. Валентинами організували для Вас знижки від Валентина.

Фактично кожен завітавший до нас мав можливість отримати 50% знижки на величезну кількість товарів.

Наші партнери: